למה לראות חד איתנו?

השיטה שלנו פשוטה, לא דורשת זמן רב ולא דורשת להגיע לשום מקום פיזית- הכל מתבצע באופן אינטרנטי מרחוק!

לאחר הרשמתכם לתכנית, בנוסף למנטור שיצור אתכם קשר להתחלת התכנית, אתם מקבלים שם משתמש וסיסמא לאזור האישי שלכם ששם תעברו את שבעת השלבים להסרת משקפיים ללא ניתוח, יהיה לכם אזור תמיכה לכל השאלות שלכם ומידע אישי על ההתקדמות שלכם שאנחנו מקבלים עידכונית ממנו על ההתקדמות שלכם באופן שוטף.

לכן אנשים מתמידים בה בקלות ולא זונחים אותה ואפשר לעבוד על העיניים שלכם בכל מקום שאתם נמצאים בו. בנוסף, יש לנו דרך לגרום לכם להתמיד, באמצעות ליווי קבוצתי קבוע.

כל המדריכים שלנו הם בעלי תואר באופטומטריה או מנטורים המתמחים במיוחד בשיפור ראייה טבעי בעלי ניסיון רב בתחום, מנטורים שבעצמם רואים כיום 6-6 בזכות השיטה הטבעית. בנוסף, יש לנו מספר דרכים לדרבן אנשים להמשיך בתהליך ולהכיר אנשים אחרים שנמצאים בתהליך דומה להעלאת המוטיבציה להתמיד.

אנחנו מתחייבים ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהיות שם בשבילכם עד שאתם מגיעים לראיית 6-6, או עד שאתם מגיעים לתוצאה הרצויה שלכם.

הטיפול טבעי, אינו פולשני כלל ומהפכני ברמת התוצאות והמהירות. אין כאבים לאחר ניתוח, ואין סיכונים שיש בניתוחים. אמנם אנחנו לא רוצים לכתוב 100% משפרים, כי אף פעם אין דבר כזה 100%, כי ההצלחה תלויה בעיקר בהתמדה שלכם לתכנית, אבל כל מי שעשה את התוכנית שלנו לפי ההוראות, חידד את הראייה שלו והסיר את המשקפיים.

ניתן ליצור איתנו קשר בקלות, ואנחנו שומרים על קשר רציף עם כל מי שמצטרף אלינו.
ברגע ההרשמה אתם מצטרפים לקבוצת ווטסאפ מסודרת שבה אנחנו מוסיפים ומעדכנים באופן קבוע תכנים וחיזוקים כדי לזרז את התהליך שלכם.

הקצב הממוצע הוא חצי מספר בחודש, אך יש גם אנשים שמורידים מספר בחודש. כבר בחודש הראשון אתם תראו את השינוי בחצי מספר פחות.

אפשר תמיד לחזור ולהשתמש בתרגילים, הם פתוחים עבורכם לכל החיים! הידע והתרגילים נשארים אתכם, ותוכלו תמיד לנצל אותם במידה ובעוד כמה שנים תראו שוב התדרדרות בראייה.