נוהגים כל היום? העיניים מתעייפות? כך תשחררו אותן ותשמרו עליהן.

כל היום על הכביש? פקקים, נסיעות מעייפות רמזורים ארוכים? הגיוני שהעיניים שלכם יהיו גמורות! זה קורה בעיקר בגלל ששרירי העיניים נתפסים ומאבדים מהגמישות שלהם עקב צפייה ממושכת לרחוק. לכן הכנו את הסרטון הזה שישמור על העיניים שלכם גם כשאתם בדרכים

צפייה ממושכת בנקודות רחוקות בזמן נהיגה גורמת לשרירי העין להיתפס, מקשיחה אותן ומבטלת את גמישותן

טיפ מעולה למי שנמצא הרבה בפקקים או למי שהעבודה שלו היא על הכביש,
הוא במיוחד עבורכם הנהגים שנמצאים הרבה בדרכים, בין אם זה כמקצוע, פקקים או סתם אוהבים נסיעות ארוכות.

הנהיגה מחייבת אותנו להשתמש בעיניים שלנו כל הזמן. קודם כל שתדעו שזה מעולה כי העיניים שלכם כל הזמן בתנועה ואתם מסתכלים לקרוב ולרחוק. מצד שני יש גם בעיה קטנה יותר אצל נהגים זה שאתם צריכים להיות ממוקדים לאורך זמן בנקודות רחוקות וזה מעייף את העין והדבר הזה גורם לשרירי העין להיתפס, להיפך לקשים ולא גמישים. מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת הפסקה אחרי 3/4 שעה-שעה של נהיגה לטובת מנוחה והרפיה קלה. שימו יד על יד בתשעים מעלות, כסו את העיניים ל-2-3 דקות, תנשמו, תירגעו ותמשיכו. אתם יכולים גם לעשות גם הרפיה לגוף ולפנים שלכם- לשמור על גב ישר, צוואר משוחרר ושרירי מצח ופנים רפויים ולקחת כמה נשימות עמוקות עד שאתם מרגישים קצת יותר נינוחים ורגועים. כמובן שאפשר גם לשים מוסיקה שאתם אוהבים תוך כדי.

שימו לב שמהלך הנהיגה לא יכולים לעשות כלום, אתם פשוט צריכים לנהוג. אתם צריכים להסתכל על אובייקטים מסוימים, אתם צריכים להסתכל למרחק מסוים ולנהוג בצורה בטוחה. בתרגילים ובדרך הנכונה להשתמש בעיניים שאלמד אתכם במהלך הקורס, אתם תראו  שאפשר להוריד את מספר המשקפיים, ולאחר שתורידו את המספר יהיה לכם יותר קל להסתגל מאנשים אחרים, בגלל שאתם משתמשים בעיניים שלכם במרחקים שונים לאורך זמן וזה יותר בריא לעיניים מאנשים שנמצאים כל היום במשרדים מול מסכים.

אז שימו לב לזה שוב- לפחות פעם בשעה לעצור, לעשות הרפיה קלה ואפילו מומלץ להיות עם משקפיים במידה נמוכה יותר אבל זה בתנאי שאתם מבצעים את התרגילים שבתכנית הליווי שלנו שישפרו לכם את הראייה שלכם ובאמת יורידו מספר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ספרו לנו מה אתם חושבים

מי אנחנו

המרכז להסרת משקפיים ללא ניתוח מציע את התכנית הליווי הרשמית לשיפור וחידוד הראייה בישראל, בדרך שהיא 100% טבעית, ללא ניתוחים פולשניים.
כבר 5 שנים שאנחנו מטפלים בשיטה הטבעית בלקוחות שלו ומלווים אותם עד להצלחה שלהם.

מאמרים וטיפים נוספים בנושא

תעקבו אחרינו בפייסבוק

ערוץ היוטיוב שלנו

רוצים עוד כמה חודשים מהיום לראות טלויזייה או לקרוא ספר בלי משקפיים(או עדשות)?

השאירו פרטים ויועץ מקצועי יצור איתכם קשר לשיחת התאמה ויעוץ ראשונית:

תודה על הרשמתך