מי אנחנו?

ישנן מספר שיטות לשיפור הראייה ללא ניתוח. השיטה המפורסמת ביותר במערב, נקראת שיטת בייטס (Wiki). בניגוד לשיטה זו ואחרות הגישה שלנו מבוססת על תהליך מדויק שמלווה אתכם שלב אחר שלב לשיפור וחידוד הראייה שלכם!

אספנו את המידע העדכני ביותר לשיפור הראייה הטבעי והפכנו את זה לתכנית פרקטית בעלת 7 שלבים, עם ליווי ע"י אופטומטריסטית מקצועית כדי להביא אתכם למקסימום תוצאות במינימום זמן

ורד ענבר – בעלת תואר ראשון במדעי האופטומטריה ואופטומטריסטית מוסמכת משרד הבריאות מעל 15 שנה, חקרה את השיטה והובילה את היישום של השיטה בישראל.

 ורד חקרה את הנושא לעומק ולמדה הכשרות נוספות בתחום הרפואה המשלימה, ואף שכללה את השיטה באמצעות הידע הרב שצברה באירידיולוגיה, קינסיולוגיה ודימיון מודרך, בשילוב עם הידע שצברה מכל שנות העבודה בקליניקה.

לא רק שהשיטה גורמת לשיפור משמעותי בראייה, ישנה עובדת בונוס: 

חלק מהמטופלים, גם לאחר שחזרו לראות 6-6 שמו לב שהם רואים פרטים ממש קטנים שהם לא ראו גם אם בעבר הם עשו ניתוח באמצעות לייזר. כלומר, הם ראו טוב יותר מראיית 6-6 (מה זה ראיית 6-6? – יש כאן הסבר למה זה קורה).

חשוב לציין שאנחנו בוחנים כמה שיתופי פעולה אפשריים עם פרופסור ורופא\ת העיניים, וברגע שנגיע להבנות נפרסם אותן כאן.

אנחנו פתוחים לבצע מחקרים נוספים על מנת להפוך את הטיפול לחלק מעולם הרפואה המודרנית. אין סיבה שאנשים ימשיכו לבזבז כסף על משקפיים  – שרק מחמירים את הבעיה עם הזמן. גם אם לא תסירו משקפיים אלא רק תשפרו איתנו את הראייה, אתם תדעו איך לטפל בעיניים ככה שהראייה לא תחמיר – וזה לא יגזול מכם הרבה זמן.

טיפים ומאמרים לראייה חדה וטבעית

מחקר קליני קובע – עיניים במינים שונים יכולות להתקצר כשמרכיבים להם עדשות חיוביות

מטרת המחקר הייתה להראות כי עיניים של בעלי חיים צעירים ממינים שונים (אפרוחים, חדפי עצים, מרמוסטים וקופי מקוק רזוס) יכולות להתקצר בממד הצירי בתגובה ליצירת חוסר פוקוס לקוצר ראייה שלהם עם התערבות חיצונית של עדשות.

המשך קריאה »

נוהגים כל היום? העיניים מתעייפות? כך תשחררו אותן ותשמרו עליהן.

כל היום על הכביש? פקקים, נסיעות מעייפות רמזורים ארוכים?
הגיוני שהעיניים שלכם יהיו גמורות!
זה קורה בעיקר בגלל ששרירי העיניים נתפסים ומאבדים מהגמישות שלהם עקב צפייה ממושכת לרחוק.
לכן הכנו את הסרטון הזה שישמור על העיניים שלכם גם כשאתם בדרכים

המשך קריאה »

4 תרגילים שישמרו על העיניים של הילדים שלכם!

הילדים שלכם כל היום מול המסכים? הם מתלוננים על כאבי עיניים? כאבי ראש? או שהם מדברים על זה שהם כבר לא רואים טוב מרחוק/קרוב?

קבלו מאית 4 תרגילים שאתם יכולים לבצע ביחד עם הילדים שלכם כדי לשמור על העיניים שלהם ולמנוע את התדרדרות הראייה.

כמובן שהתרגילים טובים גם לשיפור הראייה הקיימת ומומלץ לבצע אותם על בסיס יום יומי.

המשך קריאה »
לשמור על העיניים

5 טיפים איך לשמור על העיניים כשעובדים מול המחשב

איך לשמור על העיניים כשעובדים שעות מול המחשב?

בעידן הזום, יותר ויותר אנשים עוברים לעבודה מול המחשב, לכן יצרנו כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם לשמור על העיניים שלכם, להפחית כאבי ראש וכאבי עיניים בעבודה מול המחשוב, למנוע התדרדרות ראייה ואפילו לייצר שיפור!

המשך קריאה »

איך להעביר כאב עיניים בדרך טבעית בפחות מדקה?

קבלו מאיתנו תרגיל פשוט שאתם יכולים לבצע בכל מקום שתהיו בו ברגע שאתם מתחילים להרגיש כאב עיניים. במקום לקחת כדור ולהזיק לגוף שלנו לטווח הארוך –
הנה טיפ פשוט וקל ליישום לטיפול בכאבים בדרך 100% טבעית.

המשך קריאה »